Úvodní stránka
Sdílet na Facebooku
© Martin Jakš 2008

Podrobné výsledky na FIS

Sezona 2011/2012

  • 1. místo MČR - Harrachov (CZE), 10 km volně
  • 1. místo MČR - Harrachov (CZE), štafeta
  • 1. místo MČR - Harrachov (CZE), team sprint (M.Jakš, A.Razým)
  • 19. místo SP - Falun (SWE), finále SP (sprint, 3,3km F, 15km C, 15km F)
  • 11. místo SP - Oslo (NOR), 50 km klasicky s hromadným startem
  • 55. místo SP - Lahti (FIN), sprint
  • 34. místo SP - Lahti (FIN), 15 km klasicky + 15 km volně
  • 18. místo SP - Szklarska Poreba (POL), 15km klasicky
  • 17. místo SP - Szklarska Poreba (POL), sprint
  • 10. místo SP - Nové Město na Moravě (CZE), štafeta (4x10km)
  • 29. místo SP - Nové Město na Moravě (CZE), 30km klasicky s hromadný startem
  • 2. místo MČR - Nové Město na Moravě (CZE), 15km klasicky
  • 9. místo TdS - celkové pořadí
  • 50. místo SP - Rogla (SLO), sprint
  • 25. místo SP - Rogla (SLO), 15km klasicky s hromadným startem
  • 11. místo SP - Davos (SUI), 30km volně
  • 24. místo SP - Kuusamo (FIN), celkové pořadí Kuusamo 25km
  • 31. místo SP - Kuusamo (FIN), 15km klasicky pursuit
  • 15. místo SP - Kuusamo (FIN), 10km volně
  • 41. místo SP - Kuusamo (FIN), sprint
  • 12. místo SP - Sjusjoen (NOR), štafeta (4x10km)
  • 26. místo SP - Sjusjoen (NOR), 15km volně

Sezona 2010/2011

  • 1. místo MČR - Harrachov (CZE), štafeta (3x6 km)
  • 2. místo MČR - Harrachov (CZE), 15 km volně
  • 6. místo MČR - Harrachov (CZE), sprint
  • 16. místo SP - konečné pořadí Světového poháru 2010/11
  • 8. místo MS - Oslo (NOR), štafeta (4x10 km)
  • 18. místo MS - Oslo (NOR), 15 km klasicky
  • 31. místo MS - Oslo (NOR), 15 km klasicky + 15 km volně
  • 42. místo SP - Drammen (NOR), 15 km klasicky
  • 6. místo SP - Otepää (EST), 15 km klasicky
  • 8. místo TdS - celkové pořadí
  • 16. místo TdS - Val di Fiemme (ITA), 9 km volně pursuit
  • 4. místo TdS - Val di Fiemme (ITA), 20 km klasicky s hromadným startem
  • 4. místo TdS - Cortina-Toblach (ITA), 35 km volně pursuit
  • 7. místo TdS - Toblach (ITA), 1,3 km volně
  • 3. místo TdS - Oberstdorf (GER), 10 km K + 10 km V pursuit
  • 26. místo TdS - Oberstdorf (GER), 1,2 km klasicky
  • 24. místo TdS - Oberhof (GER), 15 km klasicky pursuit
  • 25. místo TdS - Oberhof (GER), 3.75 km volně prologue
  • 7. místo SP - La Clusaz (FRA), štafeta (4x 10 km)
  • 22. místo SP - La Clusaz (FRA), 30 km volně s hromadným startem
  • 34. místo SP - Davos (SUI), 1,4 km volně
  • 17. místo SP - Davos (SUI), 15 km klasicky
  • 37. místo SP - Kuusamo (FIN), 15 km volně pursuit
  • 16. místo SP - Kuusamo (FIN), 10 km klasicky
  • 81. místo SP - Kuusamo (FIN), 1,4 km klasicky
  • 12. místo SP - Gällivare (SWE), štafeta (4x10 km)
  • 16. místo SP - Gällivare (SWE), 15 km volně
  • 3. místo FIS race - Muonio (FIN), 10 km klasicky
  • 4. místo FIS race - Muonio (FIN), 1,4 km volně

Sezona 2009/2010

  • 2. místo MČR - Harrachov (CZE), štafeta (3x 5 km) - M. Jakš, L. Bauer, M. Šperl
  • 1. místo MČR - Harrachov (CZE), 10 km volně
  • 2. místo MČR - Harrachov (CZE), 15 km klasicky
  • 2. místo MČR - Harrachov (CZE), sprint 1 km volně
  • 20. místo SP - Oslo (NOR), 50 km volně
  • 32. místo SP - Lahti (FIN), 30 km skiatlon
  • 3. místo ZOH - Whistler Olympic Park (CAN), štafeta (4x 10 km)
  • 27. místo ZOH - Whistler Olympic Park (CAN), 30 km skiatlon
  • 29. místo ZOH - Whistler Olympic Park (CAN), 15 km volně
  • 40. místo SP - Davos (SUI), 15 km volně
  • 45. místo SP - Kuusamo (FIN), 15 km klasicky

Sezona 2008/2009

  • 12. místo MS - Liberec (CZE), 1,6 km, sprinty dvojic (Jakš, Razým)
  • 22. místo MS - Liberec (CZE), 15 km, klasicky
  • 32. místo SP - Valdidentro (ITA), 15 km, klasicky
  • 2. místo Slavic Cup - Liberec - Vesec (CZE), 10 km klasicky
  • 6. místo Slavic Cup - Liberec - Vesec (CZE), 15 km, intervalový závod
  • 6. místo SP - La Clusaz (FRA), štafeta (4x 10 km)
  • 27. místo SP - La Clusaz (FRA), 30 km volně s hromadným startem
  • 16. místo SP - Kuusamo (FIN), 15 km klasicky
  • 4. místo SP - Gällivare (SWE), štafeta (4x 10 km)
  • 24. místo SP - Gällivare (SWE), 15 km volně

2007/2008 SP

  • 10. místo SP - Düsseldorf, sprint dvojic
  • 1. místo SP - Davos, štafeta
  • 11. místo SP - Otepää, 15 km
  • 13. místo SP - Liberec, 15 km
  • 7. místo SP - Liberec, sprint dvojic
  • 3. místo SP - Falun, štafeta
  • 14. místo SP - Lahti, 15 km
  • 3. místo SP - Bormio, prolog 3,3 km
  • 17. místo SP - Bormio, 20 km
  • 17. místo SP - Bormio, 15 km

2007/2008 Tour de Ski

  • 6. místo - Nové Město na Moravě ve stíhacím závodě volnou technikou, 15 km
  • celkově 11. místo

2008

  • 1. místo MS juniorů - Malles - Val Venosta, 15 km

2006

  • MS juniorů, Kranj kombinace, 3. místo, 10 km, 2. místo

2005

  • MS juniorů, Rovaniemi kombinace, 5. místo, 10 km, 11. místo